Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Stowarzyszenie Miłośników Historii Szczekocin i Okolic Stowarzyszenie Miłośników Historii Szczekocin i Okolic

Witamy na stronie Stowarzyszenia Miłośników Historii Szczekocin i Okolic.

Utworzono dnia 21.03.2014
Czcionka:

Przedstawiamy Państwu stronę internetową Stowarzyszenia Miłośników Szczekocin i Okolic. Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będziecie mogli lepiej zapoznać się z historią miasta i gminy Szczekociny. Będziemy informować Państwa o naszych działaniach, wydawnictwach jak i akcjach promocyjnych.


Stowarzyszenie Miłośników Historii Szczekocin i Okolic

 

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona zostanie przychylnie przyjęta przez Państwa. Będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze uwagi dotyczące strony. Możecie je przesłać na adres historia-szczekocin@gazeta.pl.  Pozwoli to nam na jeszcze lepsze dostosowanie jej do Waszych potrzeb. Każdego dnia będziemy dokładać starań, aby nasza strona stawała się coraz lepsza.

Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Już wkrótce pojawią się zdjęcia jak również artykuły dotyczące historii naszej małej ojczyzny. Mamy nadzieję, że strona Stowarzyszenia Miłośników Historii Szczekocin i Okolic spotka się z Państwa zainteresowaniem i przychylnym odbiorem. Obecnie strona nie zawiera jeszcze kompletu docelowych informacji, jednak w najbliższym czasie będą Państwo mogli zapoznać się z pełnym materiałem. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy, a w przypadku potrzeby dostępu do brakujących informacji zapraszamy na www.facebook.com/historiaszczekocin lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

Z wyrazami szacunku

Prezes Stowarzyszenia Miłośników Szczekocin i Okolic
Marek Gradoń

Imieniny

Zegar

Pogoda

Zaprzyjaźnione Instytucje

Archiwa Społeczne

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 20

W poprzednim tygodniu: 113

W tym miesiącu: 523

W poprzednim miesiącu: 576

Wszystkich: 57302